Plastová Jímka Plastbest

Naša jímka je Samonosná a vodotěsná.

V objemech Od 2.2m³ do 12m³.

S dodáním jímky do 14 pracovních dnů v rámci ČR.

Jímka Plastbest od 13 673 Kč

Plastová jímka Plastbest

Jímka je vodotěsná nádoba válcového tvaru v horizontálním (ležatým) usazením, která slouží k zachycení splaškových a odpadových vod obsahujících škodlivé látky. Například z užívání staveb, kde není možnost vypouštět odpadovou vodu do kanalizace. Jímka Plastbest je bez nutnosti obetonování a dělá se jen betonáž zatěžovací patky. Tento tip nádrže je možné využít jako jímku nebo i jako nádrž na vodu, napríklad dešťové vody.

V místě výkopu jímky mám spodní vodu

V případě prostředí s výskytem spodní vody, betonáž se provádí minimálně 300mm nad hladinou spodní vody. Vizte montáž jímky.

Poklop a přívodová roura ø 125mm jako štandard

Vstupní komín (ø 600mm a výška 450mm) má standardní pochůzný poklop s nosností 200kg. S nádrží je dodávána nainstalována přívodová těsnící roura o průměru 125mm. Drobné úpravy jako změna umístění vstupu, větší vstup, nebo extra výstup pro nádrž na vodu vám provedeme zdarma. Každá plastová jímka Plastbest je vyztužena zevnitř. Podrobný technický náčrt najdete při každém objemu nádrží. Za doplatek rozdílu ceny vám vyměníme standardní poklop jímky za poklop se 100% ochranou vůči UV záření nebo za plast-gumový poklop.

Standardní výbava jímky Plastbest

Jímka je dodávána ve výbavě tak, jak je to znázorněno na obrázku.

Jak velkou jímku potřebuji?

Objem jímky záleží od počtu osob v obydlí. Velikost objemu na základě potřeby se vypočítává vzorcem denní spotřeba na osobu/počet osob/časový interval po vyprázdnění nádrže. Vaši denní spotřebu na osobu je těžké vypočítat, když ne každý spotřebuje stejné množství. Jsou lidé, kteří spotřebují 100L denně a jsou lidé,co spotřebují 30L denně. Takže průměrná spotřeba je těch 65L denně na osobu. Pro 4-členné rodiny doporučujeme 8000L10 000L nádrže.

Tloušťka plastu jímky Plastbest

Hrubý a kvalitní plast jímky Plastbest

Jímka Plastbest je vyrobena z konstrukčního polypropylénu (PP), který je složený z 60% čistého nebo panenského PP granulátu a z 40% PP drtě získané z technologických odpadů, vznikajících při výrobě desek.

Revízni otvor nebo komín je vyrobeny z 6mm tlustého materiálu. Plášť plastové jímky je z 8mm tlustého materiálu. Čela nádrže stejně jako nohy nebo žebrá jímky jsou vyrobeny z 10mm tlustého materiálu.

Můžu přejet s vozidlem po jímke?

Plastová jímka Plastbest je průjezdná jen za podmínky, že budou udělané tato opatření: přebetonování stropu nádrže železobetonovou deskou s přesahem 0,5m na nebagrovaný terén.

Papíry ke kolaudaci jímky

Plastové jímky jsou předávány s kompletní dokumentací ke kolaudaci. Ke každé jímke Plastbest dostanete následující dokumenty:

Jímka s 2 letou zárukou

Naše samonosná plastová jímka je vodotěsná v souladu s normou ČSN 750905, podložená statickým výpočtem, odolná vůči spodní vodě a bez nutnosti obetonování. Plastová jímka má delší životnost než betonová.

Žumpa šitá na mieru

Maximálna spokojnosť. Seriózne a ústretové jednanie. Poradenstvo a skúsenosti pomohli pri výbere správneho produktu. Úplne najviac pomohlo keď bolo možné mnou žiadaný produkt upraviť podľa možnosti terénu na pozemku. Dodací čas minimálny spolu s certifikátom. Kedykoľvek vďačne zodpovedia a poradia. Mne osobne trvalo viac ako týždeň kým som si vybral ten správny produkt a trvalo by aj ďalší mesiac keby nebolo ich ochoty. Dodávka tovaru priamo na pozemok bez komplikácii. Určite odporúčam. Juraj - Sabinov

Koupit jímku Plastbest

Jímku Plastbest koupíte přes náš web nebo i telefonicky. Termín dodání je do 14 pracovních dnů.

Kontakt Ceník